Turystyczny Szlak Północnych Kaszub - Urząd Gminy Wejherowo

Zumba

16 września w Kąpinie odbyła się Zumba.

Informacja Pomorskiego Lekarza Weterynarii

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wejherowie informuje o stwierdzeniu choroby zakaźnej ryb zwalczanej z urzędu: zakaźnej martwicy układu krwiotwórczego ryb łososiowatych IHN na terenie hodowli ryb w Gościcinie.

UWAGA mieszkańcy! Zmiany w wywozie odpadów

Bolszewo ponownie wśród najlepszych sołectw! (2)

Plebiscytu na Sołectwo Roku i Sołtysa Pomorza 2017 (1)

29 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku odbyło się  uroczyste podsumowanie II edycji Plebiscytu na Sołectwo Roku i Sołtysa Pomorza 2017. W tym roku po raz kolejny mieszkańcy Gminy Wejherowo mogą mieć powody do dumy, bo właśnie dzięki ich oddanym głosom, Bolszewo zajęło II miejsce wśród wszystkich sołectw z województwa pomorskiego! Dodatkowo, wcześniej w etapie powiatowym Bolszewo nie miało sobie równych, zarówno w kategorii Sołtys jak i Sołectwo, zajmując  I miejsce. Do grona laureatów dołączyła także Grażyna Baran z Kąpina, która zajęła III miejsce w kategorii Sołtys Roku na szczeblu powiatowym.

Czytaj więcej: Bolszewo ponownie wśród najlepszych sołectw! (2)

Dzień strażaka

dsadasda