Dzieci bawiły się w Orlu - Urząd Gminy Wejherowo

Dzieci bawiły się w Orlu

Tam gdzie spotykają się dzieci, zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Do pełnego sukcesu potrzebne były jedynie dmuchane zjeżdżalnie, kule na wodzie, konkursy sportowe i plastyczne, malowanie twarzy, pokazy karate, parcour i mnóstwo, mnóstwo lodów i innych smacznych przekąsek dla każdego. Wśród przybyłych do Orla gości, z pewnością nie było więc nikogo, kto wyszedłby z imprezy niezadowolony. Poza tym, wiele działo się też na scenie. Najpierw pojawiły się na niej dzieci ze szkoły podstawowej, które zabrały publiczność w niezapomnianą przygodę po twórczości Juliana Tuwima, prezentowanej poprzez recytację i śpiew. Odważne dzieciaki po kilkunastu minutach, ustąpiły miejsca specjalnemu gościowi. O swoim dzieciństwie i wspomnieniach ze szkoły w wywiadzie opowiadał następnie Wójt Gminy Wejherowo Henryk Skwarło, który, wraz z Przewodniczący Rady Gminy Hubertem Tomą, złożył również wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Do wspólnej, magicznej zabawy, bez trudu, porwał również iluzjonista oraz jego pomocnik clown. Impreza zorganizowana została we współpracy Gminnego Ośrodka Kultury, Gminy Wejherowo oraz Samorządowej Szkoły Podstawowej w Orlu.