Emeryci na majówce w Kniewie - Urząd Gminy Wejherowo

Emeryci na majówce w Kniewie

Majowe biesiadowanie pod gołym niebem to żelazny punkt w harmonogramie różnorodnych spotkań i imprez Emerytów i Rencistów naszej Gminy. Zawsze w dobrych humorach i prawie zawsze w komplecie spotykają się w uroczym zakątku przy małym jeziorku i strusiej fermie w Kniewie, gdzie wspólnie miło spędzają czas. W tym roku dodatkowo umilił im go nowy przyjaciel Stowarzyszenia, Chór Męski Harmonia z Wejherowa. Kilkunastu mężczyzn wraz z biesiadnikami zaśpiewało kilka największych przebojów zespołu, po czym aktywnie integrowało się z naszymi Emerytami. Do rozbawionych członków Stowarzyszenia, na kilka chwil, dołączył Wójt Gminy Wejherowo Henryk Skwarło, który życzył wszystkim przybyłym gościom wspaniałej, dalszej zabawy.