Czesław Jakubiec na "Piątku z kulturą" - Urząd Gminy Wejherowo

Czesław Jakubiec na "Piątku z kulturą"

„Brunetki, blondynki..” nieśmiertelnego Jana Kiepury rozpoznają wszyscy. Podobnie jak „Jesienne Róże” Mieszysława Fogga czy „Prząśniczkę” Stanisława Moniuszki. Jednak w tak wyjątkowym wykonaniu nie znał ich zapewne nikt. Nikt też, poza Czesławem Jakubcem, nie śpiewał ich przy akompaniamencie foliowego woreczka czy w roli rozkojarzonego staruszka. Mix największych przebojów w fantastycznych aranżacjach sprowokował publiczność do licznych braw i oczywiście bisów.
Występ kabaretu Tenor kończył pierwszą część tegorocznych, kulturalnych spotkań w hali widowiskowo – sportowej w Bolszewie. Wójt Gminy Wejherowo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gościcinie zaprasza na kolejne występy już we wrześniu.