XXIX Sesja Rady Gminy Wejherowo - Urząd Gminy Wejherowo

XXIX Sesja Rady Gminy Wejherowo

27 marca odbyła się XXIX Sesja Rady Gminy Wejherowo. Podczas obrad radni przyjęli Plany Odnowy Miejscowości Bieszkowic, Gniewowa, Reszek oraz Zbychowa, zdecydowali o nabyciu nieruchomości położonej w Gowinie, Łężycach oraz Górze, a także o wyodrębnieniu w budżecie Gminy Wejherowo na rok 2014 środków stanowiących fundusz sołecki. Ponadto zdecydowano o udzieleniu Powiatowi Wejherowskiemu pomocy finansowej z przeznaczeniem na rozbudowę drogi powiatowej w Górze w wysokości 300.000 zł oraz o udzieleniu dotacji celowej w wysokości 400.000 zł na zakup średniego samochodu ratowniczego – gaśniczego dla OSP Zbychowo.