W Nowym Dworze Wejherowskim szukali wiosny - Urząd Gminy Wejherowo

W Nowym Dworze Wejherowskim szukali wiosny

Na przeszkodzie nie stanęły milusińskim ani gruba pokrywa śniegu, ani lekki mróz. Wszyscy uparcie wypatrywali zbliżającej się wielkimi krokami wiosny, bawiąc się przy tym do utraty tchu. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych m.in. zawody w strzelaniu z pistoletu na wodę do tarczy, biegi z jajkami na łyżce, wspólne malowanie pisanek, a także wesołe tańce z DJ-em Królikiem, Kwiatuszkiem i Panią Wiosną. Przybyli rodzicie mogli natomiast zaopatrzyć się w ręcznie przygotowane ozdoby wielkanocne i wspólnie z dziećmi skosztować przepysznych wypieków. Oczekiwanie na wielkanocnego zajączka zorganizowane zostało we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gościcinie w siedzibie Niepublicznego Przedszkola „Pluszak” w Nowym Dworze Wejherowskim.