Święto Kobiet z uśmiechem! - Urząd Gminy Wejherowo

Święto Kobiet z uśmiechem!

Nie zabrakło na nim muzyki na żywo, również z czynnym udziałem wszystkich Pań oraz licznych konkursów z nagrodami. Zabawne konkurencje polegały m.in. na starannym obieraniu jabłka na czas, szybkim i sprawnym zwijaniu kłębuszka czy szacowaniu ciężaru torebki z cukrem. Znalazło się też coś dla tych, którzy mogą pochwalić się nie tylko sprawnością i sprytem, ale i szeroką wiedzą z różnych dziedzin codziennego życia. Wszystko to, w połączeniu z niesamowitymi smakołykami przygotowanymi przez utalentowane gospodynie sprawiło, że wieczór z pewnością nie zostanie zapomniany. Życzenia i kwiaty przekazał rozbawionym Paniom Wójt Gminy Wejherowo Henryk Skwarło. W spotkaniu udział wzięli również dyrektor gimnazjum Zbigniew Lipka z małżonką oraz Jerzy i Janusz Groth.