Zakończenie II edycji Halowej Ligi Sołeckiej - Urząd Gminy Wejherowo

Zakończenie II edycji Halowej Ligi Sołeckiej

W minioną sobotę odbyło się zakończenie II edycji Halowej Ligi Sołeckiej Gminy Wejherowo. Rozgrywki piłki nożnej trwały od listopada ubiegłego roku w hali widowiskowo – sportowej w Bolszewie. Wzięło w nich udział aż 10 drużyn pochodzących z terenu Gminy Wejherowo, z których najlepsza okazała się Bolszewianka Bolszewo I. Drugie miejsce zajął zespół Haters, a trzecie Bolszewianka Bolszewo II. Najlepszym strzelcem, z dorobkiem 27 bramek został Krzysztof Szczygieł z Bolszewianki I, a najlepszym bramkarzem Michał Szczygieł, z tej samej drużyny. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Podczas oficjalnego zakończenia i podsumowania w nagrodę za udział każdy zespół otrzymał puchar, okolicznościowy dyplom oraz piłkę. Dodatkowo trzy najlepsze zespoły otrzymały nagrody rzeczowe w postaci spodenek i koszulek sportowych oraz getr piłkarskich Nagrody i puchary zwycięzcom wręczyli Wójt Gminy Wejherowo Henryk Skwarło, kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych Krzysztof Sapieha oraz organizatorzy rozgrywek ligowych, członek Społecznej Rady Sportu Wojciech Kuziel oraz pracownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych przy UG Wejherowo Artur Kankowski. Zwycięski zespół będzie reprezentował Gminę Wejherowo podczas Mistrzostw Pomorza Amatorów w Futsalu – Pomerania Cup.

Skład zwycięskiego zespołu Bolszewianki Bolszewo I : M.Szczygieł, K.Szczygieł, Ł.Patelczyk, P.Ruciński, P.Bożeński, M.Kas, A.Waśniewski, G.Śmietana, M.Budzisz

Końcowa klasyfikacja HLSGW sezonu 2012/2013:

1. Bolszewianka Bolszewo II

2. Haters