Przyjdź na lodowisko w czasie ferii!!! - Urząd Gminy Wejherowo

Przyjdź na lodowisko w czasie ferii!!!

Podczas zbliżających się ferii zimowych, za okazaniem legitymacji szkolnej, możliwe będzie bezpłatne korzystanie z lodowiska w Gościcinie (przy Samorządowej Szkole Podstawowej) przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, zamieszkujących gminę Wejherowo. Wypożyczenie łyżew kosztować będzie natomiast 3 zł. Podczas ferii lodowisko czynne będzie przez cały tydzień w godz. od 9.00 do 15.00 oraz od godz. 16.00 do 21.00. Z okazji przypadającego 14 lutego Święta Zakochanych, tego dnia z darmowego wejścia skorzystać będą mogły także osoby dorosłe! Przypominamy, iż wejście możliwe jest jedynie o pełnych godzinach i trwa 50 minut. Życzymy wspaniałej zabawy!