Głosuj na wybitną postać, zasłużoną dla promocji i rozwoju Gminy Wejherowo! - Urząd Gminy Wejherowo

Głosuj na wybitną postać, zasłużoną dla promocji i rozwoju Gminy Wejherowo!

W ramach projektu pt. „Dołącz do ludzi zainspirowanych, kreatywnych i spełnionych!” współfinansowanego w ramach konkursu grantowego „Aktywna Biblioteka” prowadzonego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Programu Rozwoju Bibliotek

Biblioteka Publiczna Gminy Wejherowo im. Aleksandra Labudy w Bolszewie zamierza m.in. stworzyć galerię portretów osób szczególnie zasłużonych dla Gminy Wejherowo.

Portrety zostaną namalowane przez artystów - członków Koła Pasji Twórczych

podczas pleneru w marcu br.

W związku z tym organizujemy ranking postaci, z których pięć osób z największą ilością głosów oddanych przez internautów zostanie wybranych do ich artystycznego uwiecznienia.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.bpgw.org.pl i blogu: blog.bpgw.org.pl

Poniższe zestawienie przedstawionych w rankingu osób zostało przygotowane przez Bibliotekę na podstawie przeprowadzonych wcześniej konsultacji.

Głosowanie trwa od 15 stycznia do 10 lutego 2013 r.

GŁOSOWANIE