Ogłoszenie dla mieszkańców Łężyc - Urząd Gminy Wejherowo

Ogłoszenie dla mieszkańców Łężyc

INFORMACJA

dla uczniów - mieszkańców Łężyc uczęszczających do szkoły podstawowej oraz gimnazjum w Rumi.

Urząd Gminy Wejherowo informuje:

w dniach:  29, 30 i 31 stycznia 2013 roku bilety semestralne będzie można doładowywać bezgotówkowo w Punktach Sprzedaży Biletów Elektronicznych ZKM.

W przypadku braku możliwości doładowania biletu w powyższym terminie Punkty Sprzedaży Biletów Elektronicznych ZKM za każdy bilet doładowany do 28 lutego będą pobierały gotówkę i wystawiały faktury. W takim przypadku fakturę wystawioną na nazwisko rodzica/opiekuna prawnego należy dostarczyć do Urzędu Gminy w Wejherowie w celu uzyskania zwrotu poniesionych kosztów biletu. Po 28 lutym br. nie będzie możliwości zakupu biletów semestralnych.