Samorządowe Regaty szczęśliwe dla naszej reprezentacji! - Urząd Gminy Wejherowo

Aktualności z życia naszej gminy

Samorządowe Regaty szczęśliwe dla naszej reprezentacji!

Aż dwie załogi reprezentowały gminę Wejherowo w V Samorządowych Regatach Województwa Pomorskiego o Puchar Marszałka Mieczysława Struka, które odbyły się 16 czerwca na wodach Zatoki Puckiej. Pomimo dość zmiennej pogody i wymagających warunków, nasi reprezentanci w żaden sposób nie ustępowali załogom pochodzących z typowo nadmorskich gmin. Ostatecznie, po zaciętej walce z konkurencją i porywistym wiatrem drużyna z Marcinem Toczkiem z Urzędu Gminy Wejherowo zajęła doskonałe III miejsce, a tylko kilka miejsc dalej znalazła się drużyna zastępcy wójta gminy Wejherowo Macieja Milewskiego. Serdecznie gratulujemy ponownego, wspaniałego startu oraz życzymy zwycięstwa w przyszłorocznych zawodach!