Gimnazjalna Liga Piłki Nożnej 6 - osobowej - Urząd Gminy Wejherowo

Informator

Aktualności sportowe

Gimnazjalna Liga Piłki Nożnej 6 - osobowej

 

 

GIMNAZJALNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

6 – OSOBOWEJ

 

ORGANIZATORZY:

 

SAMORZĄDOWE GIMNAZJUM W BOLSZEWIE

UG WEJHEROWO - REFERAT OŚWIATY I SPRAW SPOŁECZNYCH

 

TERMIANRZ:

 

I KOLEJKA 30.05.2017 R. (WTOREK)

 

1. MECZ - 14:30 JANUSZE – ARKA GDYNIA 3:2

BRAMKI JANUSZE: PAWEŁ SELONKE X1, PAWEL ROSZMAN X1, FILIP PATELCZYK X1

BRAMKI ARKA GDYNIA: KONRAD ROZWADOWSKI X1, KAROL SZYMIKOWSKI X1

2. MECZ - 15:00 S.A BOLSZEWO – JANUSZE 4:0

BRAMKI S.A BOLSZEWO: JAKUB RUDZIŃSKI X4

3. MECZ - 15:30 S.A BOLSZEWO – ARKA GDYNIA 0:0

 

 

II KOLEJKA 06.06.2017 R. (WTOREK)

 

1. MECZ - 14:30 S.A BOLSZEWO – ARKA GDYNIA 0:0

2. MECZ - 15:00 JANUSZE – S.A BOLSZEWO 0:6

BRAMKKI S.A BOLSZEWO: JAKUB RUDZIŃSKI X4, DANIEL KWIDZYŃSKI X1

3. MECZ - 15:30 ARKA GDYNIA – JANUSZE 5:1

BRAMKI ARKA GDYNIA: JAKUB NADOLSKI X3, KONRAD ROZWADOWSKI X1, MARTA KENDZIORA X1

BRAMKI JANUSZE: PAWEŁ SELONKE X1

 

III KOLEJKA 13.06.2017 R. (WTOREK)

 

1. MECZ - 14:30 JANUSZE – S.A BOLSZEWO 1:5

BRAMKI JANUSZE: KACPER PETKA

BRAMKI S.A BOLSZEWO: JAKUB RUDZIŃSKI X2, KUNZ X2, DANIEL KWIDZYŃSKI X1

2. MECZ - 15:00 ARKA GDYNIA – JANUSZE 2:1

BRAMKI ARKA GDYNIA: JAKUB NADOLSKI X1, KONRAD ROZWADOWSKI X1

BRAMKA JANUSZE: PAWEŁ ROSZMAN

3. MECZ - 15:30 S.A BOLSZEWO – ARKA GDYNIA 0:2

BRAMKI ARKA GDYNIA: JAKUB NADOLSKI X1, KONRAD ROZWADOWSKI X1

 

 

 

 

 

 

TABELA LIGOWA:

 

 

Miejsce

Drużyna

Punkty

Strzelone

Stracone

+/-

1.

ARKA GDYNIA

11

11

5

+6

2.

   S.A. BOLSZEWO

11

15

3

+12

3.

JANUSZE

3

4

17

-13

 

KADRY ZESPOŁÓW:

 

S.A BOLSZEWO

JAKUB RUDZIŃSKI

DAWID SZOTROWSKI

FILIP RHODE

KAROL BIAŁK

KUNZ

ROBERT ZELEWSKI

JAKUB MORGA

DANIEL KWIDZYŃSKI

JAKUB RUDZIŃSKI

 

JANUSZE

KACPER ŁOSIŃSKI

PAWEŁ ROSZMAN

PATRYK SYCHOWSKI

KACPER PETKA

BŁAŻEJ PIONK

PAWEŁ SELONKE

JAKUB HIRSZ

FILIP PATELCZYK

 

ARKA GDYNIA

SZYMON KLEIN

JAKUB NADOLSKI

KONRAD ROZWADOWSKI

KAROL SZYMIKOWSKI

MARCEL BARANOWSKI

JANUSZ BIANGA

MARTA KENDZIORA

 

 

STRZELCY:

 

JAKUB RUDZIŃSKI (S.A BOLSZEWO) – 10 BRAMEK

JAKUB NADOLSKI (ARKA GDYNIA) – 5 BRAMEK

KONRAD ROZWADOWSKI (ARKA GDYNIA) – 4 BRAMKI

KUNZ (S.A BOLSZEWO) – 2 BRAMKI

PAWEŁ SELONKE (JANUSZE) – 2 BRAMKI

DANIEL KWIDZYŃSKI (S.A BOLSZEWO) – 2 BRAMKI

PAWEŁ ROSZMAN (JANUSZE) – 2 BRAMKI

FILIP PATELCZYK (JANUSZE) – 1 BRAMKA

KAROL SZYMIKOWSKI (ARKA GDYNIA) – 1 BRAMKA

MARTA KENDIORA (ARKA GDYNIA) – 1 BRAMKA

KACPER PETKA (JANUSZE) – 1 BRAMKA

 

 

 

 

 

 

Partnerzy:

Informacja dotycząca plików cookies.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi - zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.