Halowa Liga Piłki Nożnej w Gowinie - sezon2016/2017 - Urząd Gminy Wejherowo

Aktualności sportowe

Halowa Liga Piłki Nożnej w Gowinie - sezon2016/2017

Mamy finał Halowej Ligi Piłki Nożnej edycji 2016/2017!

Po prawie 5 miesiącach rozgrywek w hali sportowej SSP w Gowinie nadszedł czas na podsumowanie. Łącznie w lidze udział wzięło 6 zespołów, które rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. Liga podzielona była na dwie rundy, grano mecze i rewanże. Po zaciętej rywalizacji udało się wyłonić zwycięzcę.  Mistrzem Halowej Ligi został zespół FC Raki pod wodzą Jakuba Patelczyka, drugie miejsce zajął zespół FC Gowino z kapitanem Dominikiem Barmańskim na czele. Miejsce trzecie wywalczyły Buldogi z kapitanem Kamilem Kierznikiewiczem. Pozostałe miejsca:

4 - Junak Gowino

5 - FC Ziomki

6 - FC Drewniaki

Oprócz klasyfikacji ogólnej, wyłoniono też króla strzelców, a tych było dwóch. Z wynikiem 22 bramek królem strzelców został Jakub Patelczyk i Dominik Bargański.  Obydwoje otrzymali pamiątkowe statuetki a dla najlepszych zespołów przekazane zostały  nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Wejherowo.