5 miejsce Bolszewianki Bolszewo podczas Mistrzostw Pomorza w Futsalu - Urząd Gminy Wejherowo

Aktualności sportowe

5 miejsce Bolszewianki Bolszewo podczas Mistrzostw Pomorza w Futsalu

W Stężycy, na nowoczesnej hali odbyły się VI Mistrzostwa Pomorza w Futsalu Pomerania Cup. Wielki Finał Pomerania Cup 2013 był zwieńczeniem rywalizacji w ligach futsalu organizowanych na terenie województwa pomorskiego w sezonie 2012/13. Gmine Wejherowo reprezentowała drużyna Bolszewianki Bolszewo, czyli  zwycięzcą organizowanej na hali widowiskowo sportowej w Bolszewie – II edycji Halowej Ligi Sołeckiej Gminy Wejherowo. Mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie, drużyny zademonstrowały bardzo dobre przygotowanie fizyczne oraz techniczne. Organizatorzy przygotowali nagrody dla wszystkich drużyn oraz pamiątkowe koszulki dla zawodników oraz kierownictw zespołów. Udział naszej drużyny był możliwi dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Wejherowo.
Poniżej wyniki rywalizacji:

Kolejność końcowa: