Gminny Turniej Amatorskiej Piłki Siatkowej - Urząd Gminy Wejherowo

Aktualności sportowe

Gminny Turniej Amatorskiej Piłki Siatkowej

Miłośnicy piłki siatkowej z gminy Wejherowo i okolic 17 listopada w hali widowiskowo – sportowej w Bolszewie spotkali się by skonfrontować swoje umiejętności. Okazją do tego był I Gminny Turniej Amatorskiej Piłki Siatkowej. W zawodach udział wzięło 7 drużyn: MPS Bolszewo, Pogromcy Mitów Kąpino, Gowino, Ósemka Plus z Wejherowa, Rebelion, AZS Bolszewo i Kłos Team (Gimnazjum w Bolszewie). Niemal przez cały dzień drużyny zacięcie, ale uczciwie grali, by ostatecznie zdobyć puchar najlepszej. Ta sztuka udała się drużynie Pogromcy Mitów z Kąpina. Tuż za nimi znaleźli się zawodnicy z AZS Bolszewo, a na trzecim miejscu Rebelion (przedstawiciele GOPS Wejherowo). Puchary ufundowane przez Gminę Wejherowo wręczył Wójt Gminy Wejherowo Henryk Skwarło wraz z radnymi Januszem Daniszewskim i Wojciechem Kuziel. Pomysłodawcą turnieju był Ireneusz Foltyn z drużyny MPS Bolszewo.