Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych - Urząd Gminy Wejherowo

Aktualności sportowe

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

W czwartek (07.11.2013 r.) uczniowie szkół podstawowych naszej gminy po raz kolejny wzięli udział w biegach przełajowych. Tym razem były to mistrzostwa w biegach indywidualnych, które odbyły się na ścieżkach leśnych w Bolszewie. Biegi te były eliminacjami do zawodów powiatowych. Biegaczki i biegacze z SSP w Bolszewie, SSP w Orlu, SSP w Gościcinie oraz SSP w  Gowinie konkurowali na dwóch dystansach: dziewczęta 800m, natomiast chłopcy 1000m. Zdobywcy I, II i III miejsc zostali uhonorowani  złotymi, srebrnymi i brązowymi medale ufundowanymi przez Gminę Wejherowo. Zawody organizowane i koordynowane były przez Samorządową Szkołę Podstawową w Bolszewie oraz Referat Oświaty i Spraw Społecznych.

Wyniki indywidualnego biegu dziewcząt:

1. Martyna Gajewska – SSP Gościcino

2. Marta Roksz – SSP Bolszewo

3. Kamila Damps – SSP Gościcino

4. Łucja Lesner – SSP Gościcino

5. Marta Kandziora – SSP Gościcino

6. Maria Roda – SSP Gościcino

7. Natalia Zdeb – SSP Goscicino

Wyniki indywidualnego biegu chłopców:

1. Błażej Hewelt – SSP Orle

2. Konrad Rozwodowski – SSP Gościcino