BKR Cyklista z wizytą u Starosty - Urząd Gminy Wejherowo

BKR Cyklista z wizytą u Starosty

BKR Cyklista - wizyta u Starosty (1)

3 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Węgorzewie odbyło się spotkanie z członkami Bolszewskiego Klubu Rowerowego „Cyklista”. Naszych rowerzystów podjęła Starosta Węgorzewski Halina Faj. Celem wizyty były rozmowy na temat ścieżek rowerowych na terenie Powiatu Węgorzewskiego, oraz przebiegający przez powiat szlak Green Velo.

Wizyta odbyła się w ramach rajdu rowerowego Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich, w czasie którego cykliści pokonali kilkaset kilometrów tras rowerowych i zobaczyli najatrakcyjniejsze miejsca w tamtejszym powiecie. Na zakończenie spotkania w Starostwie wymieniono materiały promocyjne.

Wkrótce przedstawimy pełną relację z 5-dniowego wydarzenia.