Galeria Jubilatów 2017 - Urząd Gminy Wejherowo

Galeria Jubilatów 2017

Wójt Henryk Skwarło nieprzerwanie podtrzymuje tradycję odwiedzania Jubilatów powyżej 90. roku życia. W ostatnim czasie Wójt odwiedził kolejne mieszkanki celebrujące swój zacny wiek. 7 sierpnia najlepsze życzenia przyjęła pani Marianna Obal z Bolszewa, która ukończyła 93 lata. Tuż po niej, gratulacje złożono pani Helenie Bojka z Gościcina celebrującej 90 urodziny. Solenizantce z Gościcina osobiście pogratulował także sołtys Tadeusz Danilczyk, a Jubilatce z Bolszewa - sołtys Edmund Bianga. Wójt Henryk Skwarło poza życzeniami przekazał Jubilatkom Listy Gratulacyjne, bukiety kwiatów i prezenty.

Marianna Obal, 93 lata, Bolszewo

Helena Bojka, 90 lat, Gościcino