Gmina ponownie wsparła Gryfa i Tytanów - Urząd Gminy Wejherowo

Gmina ponownie wsparła Gryfa i Tytanów

Umowa Tytani 2017 (1)

W ostatnim czasie w Urzędzie Gminy doszło do podpisania umowy z Gryfem Wejherowo i  Tytanami Wejherowo mające na celu promocję gminy Wejherowo podczas rozgrywek obu drużyn na szczeblu krajowym. Wsparcie finansowe ma również wspomóc kluby w dążeniu do dalszego rozwijania edukacji sportowej i talentów zarówno młodych, jak i doświadczonych już zawodników. Należy nadmienić, że na co dzień zarówno w Gryfie, jak i w Tytanach regularnie trenuje oraz zespołowo zdobywa kolejne sportowe trofea młodzież z terenu gminy Wejherowo. Oba kluby sportowe są jednymi z najlepszych lokalnych zespołów. Gryf Wejherowo znany jest głównie za sprawą drużyny piłki nożnej grającej obecnie w II lidze, natomiast Tytani to zespół występujący w rozgrywkach II ligi piłki ręcznej mężczyzn.