Bolszewo ugościło najlepszych graczy w Baśkę - Urząd Gminy Wejherowo

Bolszewo ugościło najlepszych graczy w Baśkę

37

7 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bolszewie odbył się ostatni turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2016/2017. W rozgrywkach wzięło udział 128 zawodników (w tym 7 kobiet) z 24 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem radnego Gminy Wejherowo Alojzego Formelli (Luzinianie Luzino). Na II miejscu uplasował się Józef Białk (Sokół Strzelno), a na III Mariusz Kazimierczak (Gran Krokowa). W klasyfikacji drużynowej wygrała ekipa Gran Krokowa przed Karem Starzyno oraz Dragonem Gdynia. Natomiast wśród pań zwyciężyła Bernadeta Banowska (Sokoły Rumia).

Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi. Ponadto turniej swoją obecnością zaszczycili: radna Beata Nowicka i sołtys Bolszewa Edmund Bianga. Uroczyste zakończenie sezonu odbędzie się 3 czerwca o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie. Pełna klasyfikacja turnieju dostępna na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki - www.pucka-liga-baski.pl

>>>wyniki turnieju<<<

>>>zobacz zdjęcia<<<