OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY WEJHEROWO W SPRAWIE ORGANIZACJI W 2017 ROKU KOLONII LETNICH DLA UCZNIÓW – MIESZKAŃCÓW GMINY WEJHEROWO - Urząd Gminy Wejherowo

Kolonie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV – VI odbędą się w terminie od 10 lipca do 23 lipca 2017 r. Kolonie dla uczniów gimnazjum odbędą się w terminie od 26 czerwca do 9 lipca 2017 r. Uczniowie będą wypoczywali w Ośrodku Wczasowo – Wypoczynkowym Silver w miejscowości Zawoja (woj. małopolskie). Nabór dla uczniów uczęszczających do szkół znajdujących się w Gminie Wejherowo przeprowadza dyrektor szkoły. Uczniowie z Kąpina, Gniewowa i Łężyc uczęszczający do szkół spoza Gminy Wejherowo składają wypełnione wnioski w siedzibie Urzędu Gminy w Wejherowie, Osiedle Przyjaźni 6. Termin składania wniosków upływa 26 maja 2017 roku. Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Oświaty i Spraw Społecznych pod nr  tel.: 58 677-96-02, 58 677 96 00.

>>>REGULAMIN NABORU NA KOLONIE 2017<<<

>>>WNIOSEK O ZAKWALIFIKOWANIE NA KOLONIE 2017<<<