Uwaga mieszkańcy Gminy Wejherowo! - Urząd Gminy Wejherowo

Uwaga mieszkańcy Gminy Wejherowo!

Uprzejmie przypominamy, że z uwagi na przypadające 1 i 3 maja dni wolne od pracy, w niektórych rejonach Gminy Wejherowo wywóz odpadów komunalnych nastąpi w zmienionych - w stosunku do typowych - terminach. Ponadto, zmianie może ulec organizacja pracy firm wywozowych w całym 18-stym tygodniu br. wobec czego wywozy odpadów mogą nastąpić również w zmienionych godzinach. Prosimy o dokładne zapoznanie się z harmonogramami i wystawienie odpadów do wywozu we właściwym terminie. W związku z tym prosimy, aby ewentualne reklamacje dot. wywozu zgłaszać do Urzędu Gminy w następnym dniu roboczym.